Vishay WK202070A1004J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1000000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지12년 전
Burklin Elektronik
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Metal oxide film resistor, 1 MΩ, 1 W, ±5 %, WK202070A1004J2200
WK2 1M0 200 5% A2
1M OHM 5% 1W 200PPM