Vishay WK202070A1001JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A1001JD50005K
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
WK2 1K0 200 5% R5