Vishay WK202070A1000JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 100ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A1000JD50005K
3d
TTI AsiaWK202070A1000JD500문의하기
1d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
Res Metal Oxide 100Ohm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 100R 200 5% R5
100 OHM 5% 1W 200PP