Vishay VS-70HFLR100S05
FAST DIODE, 70A, 1KV, DO-203AB; Diode Type: Fast Recovery; Diode Configuration: Si
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet14 페이지8년 전
Datasheet14 페이지14년 전
Datasheet13 페이지14년 전
Datasheet13 페이지9년 전
TME
ARCEL Power Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+300%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2014-02-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
FAST DIODE, 70A, 800V, DO-203AB; Diode Type:Fast Recovery; Diode Configuration:S
FAST DIODE, 70A, 400V, DO-203AB; Diode Type:Fast Recovery; Diode Configuration:S
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 70A, 1000V V(RRM), Silicon, DO-203AB
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 70A, 1200V V(RRM), Silicon, DO-203AB
설명
Diode Switching 1KV 70A 2-Pin DO-5
DIODE STD REV 1000V 70A DO203AB
DIODE GEN PURP 1KV 70A DO203AB
Vishay , 70A, 1000V, , DO-5, 2