Vishay VJ0603G474KXYPW1BC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 0603
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetVJ0603G474KXYPW1BC015K
4d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet15 페이지11년 전
Datasheet14 페이지13년 전
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC0603C474K9PACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 0.47uF X5R 0603 10%
0603 0.47 uF 6.3 V ±10% Tolerance X5R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Yageo GroupC0603C474K8PACTU
C0603C 470NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 10 VDC, +85DEGC, X5R DIELEC, +/-10%
TAIYO YUDENUMK107ABJ474KA-T
50V 470nF X5R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0603C474K4PACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.47uF X5R 0603 10%
TAIYO YUDENUMK107BJ474KAHT
0603 0.47 uF 50 V ±10% Tolerance X5R Multilayer Ceramic Capacitor
설명