Vishay VJ0603D220JLAAJ32
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet21 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
Introduction Date2020-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CAP CER 22 PF 50V NP0(C0G) 0603
22pF ¡À5% 50V 0603