Vishay TNPW12061K01BETA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1010ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet8 페이지10년 전
Datasheet8 페이지19년 전
공급망
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 1.01K OHM 0.1% 1/4W 1206
Tnpw, 1206, 1.01 Kohm, 0.1%, 25 Ppm |Vishay TNPW12061K01BETA
TNPW-1206 1.01K 0.1% T-9 RT1