Vishay TNPW080568R1BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 68.1ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet15 페이지2년 전
Datasheet10 페이지14년 전
New Yorker Electronics
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%