Vishay TNPW08054K99BECN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4990ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet8 페이지10년 전
Datasheet6 페이지21년 전
Future Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicERA6AEB4991V
Res Thin Film 0805 4.99K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity7-2176092-8
Res Thin Film 0805 4.99K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
TE Connectivity7-2176092-8
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 4990ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD074K99L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4990ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
설명
Res Thin Film 0805 4.99K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
TNPW Series 0805 0.2 W 4.99 kOhm ±0.1% ±25 ppm/K Thin Film Chip Resistor
TNPW-0805 4.99K 0.1% T-9 R52
4.99K OHM .1% 25PPM 1/5W