Vishay TNPW080521K5BETA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 21500ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
TTITNPW080521K5BETA05KTape & Reel
20h
NewarkTNPW080521K5BETA05KTape & Reel
Future ElectronicsTNPW080521K5BETA05KTape & Reel
AvnetTNPW080521K5BETA05K
3d
TTI EuropeTNPW080521K5BETA05KTape & Reel
21h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지10년 전
Datasheet8 페이지19년 전
Future Electronics
Arrow Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicERA6AEB2152V
Res Thin Film 0805 21.5K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP2-1614893-4
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 21500ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD0721K5L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 21500ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB223V
Res Thin Film 0805 22K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
설명
TNPW Series 0805 2 W 21.5 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/8W 0805
TNPW-0805 21.5K 0.1% T-9 RT1