Vishay TNPW04024K99BEED
Res Thin Film 0402 4.99K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
IHS
Datasheet15 페이지2년 전
Datasheet10 페이지14년 전
Upverter
Farnell
Newark
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.23%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
다운로드
Ultra Librarian
공급망
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Yageo GroupRT0402FRE074K99L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 4990ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-074K99L
Res General Purpose Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupAC0402FR-074K99L
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 4990ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
설명
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4990ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TNPW Series 0402 0.1 W 4.99 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
THIN FILM RESISTOR, 4.99 KOHM, 63 MW, 0.1%, 0402, FULL REEL
0402 (1005Metric) 0402 TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 4.99kOhms 卤25ppm/C
SMD Resistor 0402 4.99KΩ ±0.1% 1/16W ±25ppm/℃