Vishay SL222R515
NTC Thermistor, 2.5ohm, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Vishay
Datasheet6 페이지7년 전
Sager Electronics
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.06%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Epcos 2.5Ohms 3100mW NTC Thermistor; 90s; 15 (Dia.) x 7mm
Thermistor NTC 2.5 Ohm 20% 2-Pin Radial 2700K Bulk Automotive
Thermistor, ICL NTC, 2.5 Ohm, 16 mm, 8.4 A, B57238S0
VishaySL102R505
설명
Inrush Current Limiters 22mm 2.5ohms 15A INRSH CURR LIMITER
Thermistor 2.5 Ohm 20% 2-Pin Radial
Ntc Thermistor; Rango De Producto:Serie Sl22; Disc Size:22Mm; Zero Power Resistance At 25°C:2.5Ohm; Approvals:Ul; Maximum Energy Rating At 25°C:90J; Maximum Steady State Current At 25°C:15A; Constante De Disipación:32.4Mw/°C |Ametherm SL22 2R515