Vishay SFR2500003831FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 3830ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 3650ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 4020ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD3K83
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 3830ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-3K83
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3830ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-3K83
TE Connectivity / AMP1622231-1
Res Metal Film 3.6K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
설명
Axial FIXED RESISTOR SFR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.4W 3.83kOhm ±100ppm/C
SFR25 Series 0.4 W 8.83 kO ±1% ±100 ppm/K Metal Film Resistor