Vishay SFR2500003740FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 374ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Stackpole ElectronicsRNF14FTD365R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 365ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD392R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 392ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-383R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 383ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-392R
Stackpole ElectronicsRNF18FTD383R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 383ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-402R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 402ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Axial FIXED RESISTOR SFR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.4W 374Ohm ±100ppm/C
374¦¸ ¡À1% 400mW ¡À100ppm/¡æ 6.5mm
RESISTOR, METAL FILM, 374OHM, 400mW, 1%; Resistance:374ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:400mW; Voltage Rating:250V; Series:5043; Temperature Coefficient:± 100ppm; Resistor Element Material:Metal Film ;RoHS Compliant: Yes