Vishay SFR2500003329FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 33.2ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet10 페이지2년 전
Farnell
element14 APAC
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.58%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 33.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 30.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-33R2
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 33.2ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-33R2
Yageo GroupMFR-25FBF52-34R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 34ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
MBA/SMA 0204 - Professional Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 33.2Ohms 0.4W
설명
Res Metal Film 33.2 Ohm 1% 0.4W ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R
Axial FIXED RESISTOR SFR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.4W 33.2Ohm ±100ppm/C
METAL FILM RESISTOR, 33.2 OHM, 400mW, 1%
Resistor Metal Film,33.2Ohm,1%,+/-100ppm; RESISTOR, METAL FILM, 33.2OHM, 400mW, 1%; Resistance:33.2ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:400mW; Voltage Rating:250V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Metal Film