Vishay SFR2500001139FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 11.3ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet10 페이지2년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupMFR-25FBF52-12R1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 12.1ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD10R5
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 10.5ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-11R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 11ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-10R2
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 10.2ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 11ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14JTD12R0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 12ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Resistor General Purpose Metal Film 11.3 Ohm 1% 2/5W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
Res Metal Film 11.3 Ohm 1% 0.4W ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R
RESISTOR, METAL FILM, 11.3OHM, 400mW, 1%; Resistance:11.3ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:400mW; Voltage Rating:250V; Series:5043; Temperature Coefficient:± 100ppm; Resistor Element Material:Metal Film ;RoHS Compliant: Yes