Vishay SFR16S0009099FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 90.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
EOL
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
공급망
Country of OriginIndia, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-09-02
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2025-01-28
LTD Date2025-02-04
관련 부품
Yageo GroupMFR-25FBF52-90R9
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 90.9ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 84.5ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 93.1ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 90.9ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1622284-1
Through Hole Thin Film Resistor, Lr Series, 82 Ohm, 250 Mw, - 1%, 200 V, Axial Leaded
Stackpole ElectronicsRNF14FTD82R5
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 82.5ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Resistor General Purpose Metal Film 90.9 Ohm 1% 1/2W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
RES 90.9 OHM 1/2W 1% AXIAL
SFR16S 1% R5 90R9