Vishay RWM08454701JB25E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 4700ohm, 650V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-18.33%