Vishay RWM062268R0JA15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
SD ChipsRWM062268R0JA15E1문의하기
18h
element14
RS (Formerly Allied Electronics)
Introduction Date2016-05-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
TE ConnectivityER5868RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 68ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount