Vishay RWM04103900JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 390ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet4 페이지8년 전
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%