Vishay RNC55J3011BSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 3010ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 3200ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 2870ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 3090ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 3160ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 3010ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 2800ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Resistor,metal Film,3.01Kohms,200Wv,.1+/-% Tol,-25,25Ppm-Tc,rnc55-Milstyle |Vishay RNC55J3011BSB14
ERC-55 3.01K .1% T-9 RNC55J3011BS B14
3.01K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 6.35mm