Vishay RNC55H9092BSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 90900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 97600ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 82500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 90000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 93100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Metal Film 90.9K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C 0.001% Epoxy AXL Bulk
Resistor, metal Film,90.9Kohms,200Wv,.1+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc, rnc55-Milstyle |Vishay RNC55H9092BSB14
ERC-55 90.9K .1% T-2 RNC55H9092BS B14