Vishay RNC50H1001BSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, Through Hole Mount
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 965ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1000ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1020ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 931ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Metal Film Resistors - Through Hole 1K OHM .1% ERC-50
ERC-50 1K .1% T-2 RNC50H1001BS B14
RES 1K OHM 1/10W .1% AXIAL