Vishay RN65E1583F
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 158000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
BiscoRN65E1583F140
9h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지25년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명