Vishay RN65C15R0BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet5 페이지10년 전
New Yorker Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 16ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 15ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 15ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 15ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-15R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-15R
설명
Military MIL-R-10509/2RN65 Axial Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±50ppm/C 15Ohms 0.5W 1/2W
CMF-65 15 .1% T-2 RN65C15R0B B14
15¦¸ ¡À0.1% 500mW ¡À50ppm/¡æ 14.27mm