Vishay RN60C2701BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 2700ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet5 페이지9년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.31%
Introduction Date2016-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 2800ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 2500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 2800ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 2710ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14BTC2K43
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2430ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 2910ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Axial Axial Military MIL-R-10509/1RN60 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 0.25W 1/4W 2.7kOhms ±50ppm/C
CMF-60 2.7K .1% T-2 RN60C2701B B14
2.7K¦¸ ¡À0.1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 8.74mm