Vishay RN55E3162BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 31600ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet5 페이지4년 전
New Yorker Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 34000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 30100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 29400ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 33200ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 30100ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 30100ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
RES 31.6K OHM 1/8W .1% AXIAL
CMF-55 31.6K .1% T-9 RN55E3162B B14
31.6K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 6.1mm
31.6K OHM .1% 25PPM 1/10W