Vishay RN50C6042FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 60400ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
Newark
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 60400ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 60400ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 64900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 60400ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 56200ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 54900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
RES 60.4K OHM 1/20W 1% AXIAL
CMF-50 60.4K 1% T-2 RN50C6042F B14
Resistor, 60K4, 1%, 0.05W, Axial Leaded; Resistance:60.4Kohm; Product Range:Rn Series; Power Rating:50Mw; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:200V; Resistor Technology:Metal Film Rohs Compliant: No |Vishay RN50C6042FB14