Vishay RLR07C7501GSRE5
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 7500ohm, 250V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
New Yorker Electronics
Datasheet4 페이지9년 전
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2025-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 7500ohm, 250V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 6800ohm, 250V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 8200ohm, 250V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 8200ohm, 350V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
설명
Rlr07, 7.5 Kohm, +/- 2%, 0.001% Failure Rate |Vishay RLR07C7501GSRE5
ERL-07 7.5K 2% T-1 RLR07C7501GS RE5
7.5K¦¸ ¡À2% 250mW ¡À100ppm/¡æ 6.35mm