Vishay RER70F12R1RC02
Fixed Resistor, Wire Wound, 20W, 12.1ohm, 9.8387V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지8년 전
Arrow Electronics
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Res Wirewound 12 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Res Wirewound 13 Ohm 1% 10W ±20ppm/C 0.01% Aluminum Housed AXL Flange Mount Card
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 12ohm, 17.3205V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Res Wirewound 12.4 Ohm 1% 30W ±50ppm/C 0.01% Aluminum Housed AXL Flange Mount Card
Res Wirewound 11.5 Ohm 1% 5W ±50ppm/C 1% Aluminum Housed AXL Flange Mount Card
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 11.5ohm, 5.8737V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
설명
ERH-25 12.1 1% RER70F12R1R C02
RES CHAS MNT 12.1 OHM 1% 20W