Vishay RCWE2512R330FKEA
Res Thick Film 2512 0.33 Ohm 1% 2W 100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.75%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupPT2512FK-7W0R33L
Res Current Sense Thick Film 2512 330m Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Molded SMD Emboss T/R
Yageo GroupPT2512FK-7W0R36L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Thick Film 2512 360mOhm 1% Emboss T/R
Yageo GroupPT2512FK-070R3L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Thick Film 2512 300mOhm 1% Emboss T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.33ohm, 0.5745V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ1TRQFR33U
Res Thick Film 2512 0.33 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityRLP73K3AR33FTDF
Res High Power Current Sense Thick Film 2512 0.33 Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
설명
Res, 0R33, 2W, 2512, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Vishay RCWE2512R330FKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.33ohm, 0.8124V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
RCWE 2512 2W 0.33 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Extremely Low Value
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RCWE 0.248Lx0.124W 6.30mmx3.15mm 330mOhm ±100ppm/C ±1%
SMD Resistor 2512 330mΩ ±1% 2W ±100ppm/℃