Vishay RCWE0805R510FKEA
SMD Current Sense Resistors, AEC-Q200 RCWE Series, 0.51 ohm, 250 mW, - 1%
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Farnell
Newark
element14 APAC
3개월간의 트렌드:
-18.42%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Res Thick Film 0805 0.51 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 0.499 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R