Vishay RCA060391R0FKEA
SMD Chip Resistor, 91 Ohm, ± 1%, 100 mW, 0603 [1608 Metric], Thick Film, Anti-Sulfur
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
TMERCA060391R0FKEA05K
11h
AvnetRCA060391R0FKEA05K
4d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
TME
공급망
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 91ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RCA0603 91R 1% 100 ET1 E3