Vishay PTN0805E59R0BST1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.2W, 59ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.37%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE ConnectivitySMW356RJT
SM Series 56 Ohm ±5 % 3 W ±200 ppm/°C Surface Mount Wirewound Resistor - SMD-2
TE ConnectivitySMW356RJT
TE ConnectivitySMW562RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 62Ohm, 500V, 5% +/-Tol, -200, 200Ppm/Cel, Surface Mount, 5329
TE ConnectivitySMW556RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 56ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
설명
RES 59 OHM 0.1% 1/5W 0805
59¦¸ ¡À0.1% 200mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2.03mm*1.27mm*840¦Ìm
PTN0805 25PPM 59 0.1% S T1 E1
59 OHM .1% 25PPM