Vishay PTCEL17R501TBE
Thermistor PTC 500 Ohm 30% 2-Pin Radial Bulk Automotive AEC-Q200
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet7 페이지2년 전
IHS
JRH Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.41%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2018-03-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
PTC Thermistor, 1000V, 240J, 500ohm, Through Hole Mount