Vishay P11S1V0FGSY00103JA
Potentiometer, Cermet, 1W, 10000ohm, 100V, 5% +/-Tol, 1 Turn(s)
Production
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet15 페이지9년 전
Newark
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-92.05%
Introduction Date2024-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
Potentiometer, Wire Wound, 2W, 10000ohm, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel
Res Cermet POT 10K Ohm 20% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (12.5 X 18mm) Solder Lug Panel Mount Box
Precision potentiometer, 10 turns, 10 kΩ, 2 W, linear, solder lug, 3590S-2-103L
Linear Rotary Potentiometer 10000 Ohms Plus or Minus 5 Percent Tolerance 2W Max IP40
설명
Res Cermet POT 10K Ohm 5% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (27.1 X 12.5 X 18mm) Solder Lug Panel Mount Box
P11S 1 V 0 FG S Y00 10K 5% A e3
10K¦¸ ¡À5% 1W ¡À150ppm/¡æ 27.1mm*18mm