Vishay NFR25H0003300JR500
Res Metal Film 330 Ohm 5% 1/2W ±100ppm/°C Conformal Axial Through Hole T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet10 페이지9년 전
Datasheet10 페이지12년 전
3개월간의 트렌드:
-2.79%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
NFR25 FIXED RESISTOR - FUSIBLE Axial Through Hole Resistor ±5% ±100ppm/C 330Ohm 0.333W 1/3W
Yageo GroupFMP200JR-52-330R
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount