Vishay MRS25000C1279FCT00
12.7 Ohms 1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film
IHS
Datasheet4 페이지9년 전
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.01%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-10-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC12R0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 12ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount