Vishay MRS16000C1200FCT00
Res, 120R, 0.4W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MRS16000C1200FCT00
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet4 페이지8년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+27.08%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
Introduction Date2010-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
120 Ohms 1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 120ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FTE52-120R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 120ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F120R
RESISTORS METAL FILM RES 120 OHMS PWR-RTG 0.6 W TOL 1%AXIAL LR NEOHM SERIES
Yageo GroupMFR-25FTE52-120R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 120ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 120ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR MRS16 0.063Diax0.142L 1.60mmx3.60mm 0.4W 120Ohm ±50ppm/C
Res Thin Film 120 Ohm 1% 2/5W ±50ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack