Vishay MMA02040E4999BB300
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 49.9ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1406
IHS
Datasheet12 페이지3년 전
공급망
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
RES 49.9 OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
MMA 0204-15 0.1% BL 49R9