Vishay MCU08050D2401BP500
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 2400ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet11 페이지4년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
Introduction Date2007-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
RES SMD 2.4K OHM 0.1% 1/8W 0805
MCU 0805-25 0.1% P5 2K4
TF0805 2,4K 0,1% 0,125W TK25