Vishay MCT0603MD3001BP500
SMD Chip Resistor, 3 kOhm, ± 0.1%, 125 mW, 0603 [1608 Metric], Thin Film, Precision
IHS
Datasheet13 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
Introduction Date2013-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Fixed Resistor, Thin Film, 0.11W, 3000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RES SMD 3K OHM 0.1% 1/8W 0603
MCT 0603-25 0.1% AT P5 3K0