Vishay MCT06030D1870BP500
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 187ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
공급망
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
RES SMD 187 OHM 0.1% 1/10W 0603
MCT 0603-25 0.1% P5 187R