Vishay MCT06030C1103FP500
Res Thin Film 0603 110K Ohm 1% 1/10W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Upverter
Farnell
element14 APAC
3개월간의 트렌드:
-0.36%
관련 부품
Yageo GroupRT0603FRE07110KL
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 110kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603FRE07120KL
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 120kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 100kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ3EKF1103V
Res Thick Film 0603 110K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 110000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 110K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
설명
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 110000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
MCT Series 0603 0.1 W 110 Ohm ±1 % ±50 ppm/K SMT Thin Film Chip Resistor
RES, 110K, 1%, 0.1W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 110kohm; Product Range: MCT Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 50ppm/K; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)