Vishay MCRL010020R00JHB00
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 20ohm, 44.7214V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Chassis Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-7.14%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2014-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
TE ConnectivityHSC10022RJ
HS CGS Series Res Chas Mount 22 Ohm 5 % 100 W Fixed Resistor - AXIAL
TE ConnectivityTHS1522RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 22ohm, 265V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Ohmite810F20RE
Res Wirewound 20 Ohm 1% 10W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Res Wirewound 20 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Card
Ohmite825F20RE
Res Wirewound 20 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Ohmite810F20R
설명
Res Wirewound 20 Ohm 5% 100W Metal Quick Connect Flange Mount Bulk
MCRL0100 20 5% 1/4SQC B
5% 20¦¸ 100W 115.9mm*19.05mm*19.05mm
METAL CASE 100W, 20 OHMS