Vishay MBB02070C3162FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 31600ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 31.6K OHM 0.6W 1% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 1% CT 31K6