Vishay IHLP4040DZER101M11
Ind High Current Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 2.5A 4040 T/R
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
3개월간의 트렌드:
+11.81%