Vishay GA0603H332KXAAC31G
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X8R, 15% TC, 0.0033uF, Surface Mount, 0603
Introduction Date2017-03-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CAP CER 3300PF 50V X8R 0603