Vishay GA0402A6R8CXAAP31G
GA Multilayer Ceramic Chip Capacitor for Automotive Application 0402 Size 6.8pF 50V C0G ±0.25pF Tolerance 2-Pin SMD T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet20 페이지6년 전
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 months ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 3.6765% +Tol, 3.6765% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000068uF, Surface Mount, 0402
CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0402