Vishay CW02B11K00JS73
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 11000ohm, 181.659V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지8년 전
New Yorker Electronics
Newark
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
CW-2B 11K 5% S73
RESISTOR, WIREWOUND, 11KOHM, 3W, 5%; Resistance:11kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:3W; Temperature Coefficient:± 30ppm/°C; Resistor Element Material:Ceramic; Termination Type:Axial Leaded; Body Material:Ceramic ;RoHS Compliant: No